PRAVIDLA

 

Pro hlasování je nutné vyplnit vaši e-mailovou adresu. Z každého e-mailu je možné hlasovat jednou za 14 dnů. Po uplynutí této doby můžete vaše oblíbené kino podpořit znovu. Automaticky generované hlasy nebudou započteny. Uzávěrka hlasování je 10. února 2019 ve 24:00.

Všichni, kdo hlasovali pro vítězné kino (kino s největším počtem hlasů k termínu uzávěrky), budou automaticky pozváni na slavnostní předpremiéru. S ohledem na dopředu neznámou kapacitu kina upozorňujeme, že účast na premiéře musí být potvrzena a pozvání platí pouze do vyčerpání počtu míst v sále.

Ze všech hlasujících bude vylosováno deset výherců cen.

1. – 5. místo:

  • Plakát podepsaný Danem Přibáněm
  • Pozvánka na slavnostní premiéru v Praze
  • Předplatné do pražských kin Aero, Oko, Světozor, hradeckého Bio Central a brněnského kina Scala v hodnotě 1000 Kč
  • Sada DVD společnosti Aerofilms

6. – 10. místo:

  • Blu-ray Trabantem do posledního dechu
  • Nekonečný kalendář Trabantem z Austrálie do Asie

Top kina

Hledej kino

Aktuality

13.2.2019 Vítězem premiéry nového filmu Dana Přibáně se stala Karviná

Do soutěže o premiéru filmu Trabantem tam a zase zpátky se zapojilo celkem 58 kin. V internetovém hlasování, které skončilo z 10. na 11. února, zvítězilo kino Centrum v Karviné se 4223 hlasy. Na druhém místě skončilo kino Metropol v Olomouci a na třetím kino Centrum v Havířově. "Když jsme vyhlásili soutěž Vyhraj premiéru, opravdu by mě nenapadlo, že vyhraje Karviná a zajistí nám další malou expedici napříč republikou. Ovšem když jsem viděl místní monumentální kino, těžko jsme si mohli přát velkolepější budovu!" říká cestovatel a šéf trabantí výpravy Dan Přibáň. "Tuto soutěž vnímám jako aktivaci divácké obce a jsem nadšen, že se zrovna karvinští diváci takto ve velkém zapojili. Na předpremiéru se moc těšíme, je to pro nás pocta," říká Jakub Gajdica, vedoucí útvaru kin Městského domu kultury Karviná. Slavnostní předpremiéra za účasti několika tvůrců a členů expedice v čele s Danem Přibáňem se uskuteční v tomto kině 4. dubna, distribuční premiéra ve všech ostatních kinech proběhne 11. dubna. 

 

>> Starší aktuality

 
 
vytvořilo Anawe