PRO KINA

 

Milý kinaři,
toto je šance, jak tvému kinu zajistit slávu a mediální pozornost, a tvým divákům mimořádný zážitek! Přihlas své kino do soutěžení o slavnostní předpremiéru filmu cestovatele Dana Přibáně Trabantem tam a zase zpátky, snímku, který navazuje na úspěch fenoménu výprav „žlutého cirkusu“ kolem světa. Předcházející snímek Trabantem až na konec světa vidělo v českých kinech přes 73 000 diváků. Vydejte se společně se žlutými trabanty jako první z Indie zpátky domů! Soutěž je otevřena všem mimopražským kinům s výjimkou multikin. Film vstoupí do kin v dubnu 2019.

Na speciální webové stránce www.vyhrajpremieru.cz probíhá divácké hlasování a boj o to, ve kterém městě a kině proběhne 4. dubna 2019 první uvedení filmu v ČR. Máš-li o zapojení do soutěže zájem, napiš na e-mail kristina@aerofilms.cz a zapracuj na tom, aby se co nejvíce lidí za tvé kino postavilo, a výhra je tvá! Ve speciální kategorii se také soutěží o největší počet získaných hlasů přepočítaných na počet obyvatel příslušného města, kde se kino nachází.

Pro usnadnění tvé práce máme připraveny speciální spoty, plakát, slide a bannery. Jistě bude i pro tebe zajímavé sledovat, kolik věrných diváků si bude přát prožít slavnostní předpremiéru filmu Trabantem tam a zase zpátky právě ve tvém kině.

 

Kina s absolutně největším počtem hlasů získávají.

1. místo:

 • Slavnostní předpremiéra filmu (4. dubna 2019) za účasti delegace tvůrců a hrdinů expedice s červeným kobercem a rautem. Náklady na předpremiéru včetně rautu jsou hrazeny distribuční společností Aerofilms.
 • O 10% nižší odvod všech filmů distribuovaných společností Aerofilms po dobu jednoho roku od premiéry filmu Trabantem tam a zase zpátky (např. odvod 40% místo standardních 50%)

2. až 5. místo:

 • O 20% nižší odvod při prvních třech projekcích filmu Trabantem tam a zase zpátky (např. odvod 30% místo 50%)
 • Sadu DVD Aerofilms

 

Kina s největším počtem získaných hlasů v přepočtu na počet obyvatel daného města získávají:

1. místo:

 • O 25% nižší odvod při uvedení maratónu 3 filmů Trabantem (Až na konec světa, Do posledního dechu, Tam a zase zpátky – odvod 25% místo 50%) 
 • O 20% nižší odvod při dalších dvou uvedeních filmu Trabantem tam a zase zpátky (odvod 30% místo 50%) 
 • 5x plakát podepsaný Danem Přibáně
 • Sadu DVD Aerofilms

2. a 3. místo:

 • O 20% nižší odvod při prvních třech uvedeních filmu Trabantem tam a zase zpátky (odvod 30% místo 50%)
 • 5x plakát podepsaný Danem Přibáněm
 • Sadu DVD Aerofilms

Top kina

Hledej kino

Aktuality

13.2.2019 Vítězem premiéry nového filmu Dana Přibáně se stala Karviná

Do soutěže o premiéru filmu Trabantem tam a zase zpátky se zapojilo celkem 58 kin. V internetovém hlasování, které skončilo z 10. na 11. února, zvítězilo kino Centrum v Karviné se 4223 hlasy. Na druhém místě skončilo kino Metropol v Olomouci a na třetím kino Centrum v Havířově. "Když jsme vyhlásili soutěž Vyhraj premiéru, opravdu by mě nenapadlo, že vyhraje Karviná a zajistí nám další malou expedici napříč republikou. Ovšem když jsem viděl místní monumentální kino, těžko jsme si mohli přát velkolepější budovu!" říká cestovatel a šéf trabantí výpravy Dan Přibáň. "Tuto soutěž vnímám jako aktivaci divácké obce a jsem nadšen, že se zrovna karvinští diváci takto ve velkém zapojili. Na předpremiéru se moc těšíme, je to pro nás pocta," říká Jakub Gajdica, vedoucí útvaru kin Městského domu kultury Karviná. Slavnostní předpremiéra za účasti několika tvůrců a členů expedice v čele s Danem Přibáňem se uskuteční v tomto kině 4. dubna, distribuční premiéra ve všech ostatních kinech proběhne 11. dubna. 

 

>> Starší aktuality

 
 
vytvořilo Anawe