PRO KINA

 

Milý kinaři,
toto je šance, jak tvému kinu zajistit slávu a mediální pozornost, a tvým divákům mimořádný zážitek! Přihlas své kino do soutěžení o slavnostní předpremiéru filmu cestovatele Dana Přibáně Trabantem do posledního dechu, snímku, který navazuje na úspěch fenoménu Trabantem až na konec světa. Vydejte se společně se žlutými trabanty jako první z Austrálie do Bangkoku! Soutěž je otevřena všem mimopražským kinům s výjimkou multikin. Film vstoupí do kin v březnu 2016.

Na speciální webové stránce www.vyhrajpremieru.cz probíhá divácké hlasování a boj o to, ve kterém městě a kině proběhne 10. března 2016 první uvedení filmu v ČR. Máš-li o zapojení do soutěže zájem, napiš na e-mail program@aerofilms.cz a zapracuj na tom, aby se co nejvíce lidí za tvé kino postavilo, a výhra je tvá! Ve speciální kategorii se také soutěží o největší počet získaných hlasů přepočítaných na počet obyvatel příslušného města, kde se kino nachází. 

Pro usnadnění tvé práce máme připraven speciální spoty, plakát, slide a bannery. Jistě bude i pro tebe zajímavé sledovat, kolik věrných diváků si bude přát prožít slavnostní předpremiéru filmu Trabantem do posledního dechu právě ve tvém kině.

 

Kino s absolutně největším počtem hlasů získává:

  • Slavnostní předpremiéru filmu (10. 3. 2016) za účasti delegace tvůrců a hrdinů expedice, s červeným kobercem a rautem. Náklady na předpremiéru včetně rautu jsou hrazeny distribuční společností Aerofilms.
  • Slevu 10% z půjčovného všech filmů distribuovaných společností Aerofilms po dobu jednoho roku od premiéry filmu Trabantem do posledního dechu.

 

Kina umístěná na 2. až 5. místě získávají:

  • Slevu 20% z půjčovného z prvních tří projekcí filmu Trabantem do posledního dechu
  • Sadu DVD Aerofilms

 

Kino s největším počtem získaných hlasů v přepočtu na počet obyvatel daného města získává:

  • Slevu 20% z půjčovného při prvních třech uvedeních filmu Trabantem do posledního dechu
  • 5x plakát podepsaný Danem Přibáněm
  • Sadu DVD Aerofilms

Top kina

Hledej kino

Aktuality

7.3.2016 Vyhlašujeme výherce

Ze všech hlasujících jsme vylosovali pět výherců cen. Podepsaný plakát, pozvánku na slavnostní premiéru, předplatné do kina a sadu DVD vyhráli Jiří Čermák, Jiří Dušek a Ondřej Novotný. Další dva vylosovaní, které jsme uvědomili e-mailem, se zatím o výhru nepřihlásili – prosíme proto fanoušky, ať si zkontrolují emailové schránky, ze kterých hlasovali. Výhercům gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme!
 

>> Starší aktuality

 
 
vytvořilo Anawe